Форуми Секс (18+) Чи не лесбіянка я?
  • Автор
    повідомлення
  • # 5149
    ^ Пупс ^
    0 Повідомлення

Приветик форумчанкі! У вас було таке відчуття непонятки що начебто і добре з хлопцем але замічаешь що і подружка привертає фізично ну в плані сексу? Мені 19 років якщо що. У мене є хлопець який у мене перший в плані сексу і я з ним вже 1,5 року. Але коли з подругою гуляємо в парку або дивимося фільми у неї вдома то мені хочеться її поцілувати. Ну і вона звичайно себе так веде що чіпає мене нібито випадково або переодягається при мені. Хлопцеві боюся говорити він у мене ревнивий. А сама все більше хочу свою подругу: - / може я лесбі?

• # 5152
    Ameli
    0 Повідомлення

Ще не папробуеш НЕ узнаеш 😋👍🏻 а не папробуеш будиш думати як могло бути.

• # 5207
    Г_Р_О_З_Н_А_Я
    0 Повідомлення

Не бери в голову. У такому віці у багатьох бувають експерименти.

• # 5208
    Night Moony
    0 Повідомлення

Правильно робиш що не говориш хлопцю, розберися спочатку в собі. Подумай сама, якщо ти півтора року з хлопцем як ти можеш раптом стати лесбіянкою? Може ти просто бі. Тоді тобі неважливо кого любити. Тебе означає приваблює не певний підлогу, а сама людина.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Повідомлення

Та ні замарачевайся! ти нормальна точна😜 Лізбіянкі з хлопчика не гуляют😂

• # 5430
    Ліана
    0 Повідомлення

Мені здається просто так нічого не буває ... Значить хлопець не влаштовує або нудно тобі)

• # 6158
    Карапузка
    0 Повідомлення

У моєї подруги була знайома, так ось вона до 20 років зустрічалася з хлопцями а потім стала лесбіянкою, їй зараз 27 років. І таке буває, прислухайся до себе, не шукай поради тут

Для відповіді в цій темі необхідно авторизуватись.