Forum Cinsiyet (18+) Ben eşcinselim İster?
  • yazar
    mesajları
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 Mesajlar

Yeni mesaj yok Merhaba! Seks açısından, nazik ve iyi bir insan değil, kız arkadaşı olarak neponyatki fiziksel sıra çekti zamichaesh his vardı? eğer ben, 19 yıl duyuyorum. Ben seks açısından ilk sahip bir erkek arkadaşım var ve ben 1.5 yıldır onunlayım. Ama arkadaşı parkta yürümek ya onu öpmek istiyorum evinde bir film izlerken. Eee, kesinlikle benimle beni yanlışlıkla Tipo dokunuyor potansiyel müşteri veya elbiseler olarak görev yapar. Adam Kıskanç bana bunu söylemek korkuyorum. / I Lezbiyen olabilir - Ama daha onun kız arkadaşı istiyor olmuştu?

• # 5152
    Ameli
    0 Mesajlar

paprobuesh uznaesh değil Kadar 😋👍🏻 nasıl olabilir düşünmeye Budišov paprobuesh değil.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Mesajlar

Önemli değil. Bu yaşta, pek çok deney vardır.

• # 5208
    Gece Moony
    0 Mesajlar

Düzgün kendi içinde ilk bir adam şekil dışarı söyleme. Eğer aniden lezbiyen olabilir gibi biriyle buçuk yıl ise Kendini düşün? Belki de sadece bi konum. O zaman olursa olsun kime sevmek. Belirli bir zemin çekti ama adam kendinde değil demek.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Mesajlar

Hiçbir zamarachevaysya bu! erkek tochna😜 Lizbiyanki gulyayut😂 değil ile İyisin

• # 5430
    tropik sarmaşık
    0 Mesajlar

) Hiçbir şey olmuyor çünkü Bana öyle geliyor ... Yani adam seni ya sıkılmış yakışmıyor

• # 6158
    Karapuzka
    0 Mesajlar

o şimdi 27 yaşında, Arkadaşım bir arkadaşım vardı, ve bu yüzden 20 yıla kadar olan, çocuklar ile bir araya geldi ve sonra lezbiyen. Ve burada ipuçları için görünmüyor, kendini dinle, olur

Bu konuya cevap vermek için giriş yapın.