Форум Сек (18+) Да ли сам геј?
  • аутор
    ^ ^ Бобблехеад
    0 порука

Нема нових порука Здраво! Имали сте утисак да непониатки љубазан и добар човек, али да је девојка замицхаесх привлачи физички добро, у смислу сексу? Ја сам 19 година, ако то. Имам дечка који сам први пут имају у погледу секса и ја сам са њим за 1,5 година. Али, када је њен пријатељ хода у парку или гледате филм у својој кући коју желим да је пољубим. Па, она је сигурно деловати као трагова који додирује Ме Типо случајно или хаљине са мном. Момак Бојим се да то кажем на мене љубоморна. Али она је више жели своју девојку - / могу лезбејка?

• # 5152
    амели
    0 порука

До папробуесх не узнаесх 😋👍🏻 не папробуесх Будисов да мисле како је могло бити.

• # 5207
    Г_Р_О_З_Н_А_ИА
    0 порука

Нема везе. У овом узрасту, има много експеримената.

• # 5208
    ноћ Моони
    0 порука

Правилно не говори момак смислите прво у себи. Размислите о себи, ако сте по године са момком као ти одједном може да постане лезбејка? Мозда си БИ. Онда без обзира кога да воли. Мислиш не привлачи одређени спрат, али сам човек.

• # 5284
    АнтеЛуцем
    0 порука

Да не замарацхеваисиа! Ти си ок са момцима тоцхна😜 Лизбиианки не гулиаиут😂

• # 5430
    лијана
    0 порука

Чини ми се једноставно зато што се ништа не дешава ... Дакле, лик не ти или досадно одговара)

• # 6158
    Карапузка
    0 порука

Мој пријатељ је имао пријатеља, тако да је до 20 година, састао се са момцима, а онда постала лезбејка, она је сада 27 година. И то се дешава, слушај себе, не траже савете овде

Да бисте одговорили на ову тему улогујте се.