Forum Sex (18+) Ali sem gej?
  • avtor
    sporočila
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 Prispevkov

Ni novih objav Pozdravljeni! Ste imeli občutek, da neponyatki prijazen in dober človek, ampak kot dekle zamichaesh privlači fizično dobro, glede na spol? Jaz sem 19 let, če je to. Imam fanta, ki ga imam prvič v smislu spola in sem z njim za 1,5 let. Toda, ko je njen prijatelj sprehod v parku ali gledanje filma v svoji hiši, da želim, da bi jo poljubil. No, vsekakor deluje kot vodi, ki se dotika me tipo po naključju ali obleke z mano. Fant se bojim, da to rečem me ljubosumen. Toda ona bolj želijo svojo punco - / lahko sem lezbijka?

• # 5152
    AMELI
    0 Prispevkov

Do paprobuesh ne uznaesh 😋👍🏻 ne paprobuesh Budisov razmišljati, kako bi lahko bilo.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Prispevkov

Pozabi. Pri tej starosti, obstaja veliko poskusov.

• # 5208
    Nočni Moony
    0 Prispevkov

Pravilno ne povej fant slika je najprej v sebi. Pomislite sami, če ste leti in pol s fantom, kot si lahko nenadoma postala lezbijka? Mogoče si samo dvakrat. Potem si ne glede na to, koga ljubiti. Misliš ne privlačijo določeno besedo, ampak človek sam.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Prispevkov

To ni zamarachevaysya! Si v redu s fanti tochna😜 Lizbiyanki ne gulyayut😂

• # 5430
    Lijana
    0 Prispevkov

Zdi se mi, preprosto zato, ker se ne zgodi nič ... Torej človek ne vi ali dolgčas ne ustreza)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Prispevkov

Moj prijatelj je imel prijatelja, zato je do 20 let, se je sestala s fanti in nato postala lezbijka, ona je zdaj stara 27 let. In to se zgodi, poslušati sebe, ne iščejo nasvete tukaj

Če želite odgovoriti na to temo se prijavite.