• autor
    správy
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 príspevky

Žiadne nové príspevky Hello! Mal ste pocit, že neponyatki láskavý a dobrý človek, ale ako priateľka zamichaesh priťahoval fyzicky dobre, pokiaľ ide o sex? Som 19 rokov, v prípade, že. Mám priateľa, ktorý mám ako prvý, pokiaľ ide o sex, a ja som s ním po dobu 1,5 rokov. Ale keď jej priateľ chodí v parku alebo sledovanie filmu na svojom dome, ktorý chcem, aby ju pobozkal. No, ona určite pôsobí ako vedie, čo sa týka mňa Tipo náhodne alebo šaty so mnou. Ten chlap Bojím sa to povedať na mňa žiarli. Ale ona viac chcieť svoju priateľku - / môžem lesbička?

• # 5152
    Ameli
    0 príspevky

Kým nie je paprobuesh uznaesh 😋👍🏻 nie je paprobuesh Budišov premýšľať, ako by to mohlo byť.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 príspevky

To nič. V tomto veku, existuje veľa pokusov.

• # 5208
    nočné Moony
    0 príspevky

Správne nehovorte chlap, to prísť ako prvý v sebe. Myslieť na seba, ak ste pol roka s chlapom, ako ste zrazu stala lesbička? Možno ste len bi. Potom ste bez ohľadu na to, koho milovať. Myslíš nepriťahuje určitú podlahu, ale človek sám.

• # 5284
    AnteLucem
    0 príspevky

Že žiadny zamarachevaysya! Si v poriadku s chlapcami tochna😜 Lizbiyanki nie je gulyayut😂

• # 5430
    liana
    0 príspevky

Zdá sa mi, jednoducho preto, že sa nič nedeje ... Takže ten chlap sa vás ani nudiť nebude vyhovovať)

• # 6158
    Karapuzka
    0 príspevky

Môj priateľ mal kamaráta, a tak to je až 20 rokov, sa stretol s chalanmi a potom sa stala lesbička, ona je teraz 27 rokov. A to sa stane, počúvať seba, nepozeraj sa na tipy tu

Ak chcete odpovedať na túto niť sa prihláste.