Forum Sex (18+) Fie că sunt gay?
  • autor
    ^ ^ Bobblehead
    0 Mesaje

Nu sunt mesaje noi Buna ziua! Ai avut sentimentul că neponyatki fel și bun un om, ci ca o prietena zamichaesh atras fizic bine, din punct de vedere sexual? Sunt 19 ani, în cazul în care acest lucru. Am un prieten care am mai întâi în ceea ce privește sexul și eu sunt cu el timp de 1,5 ani. Dar când prietenul ei plimbare în parc sau vizionarea unui film la casa ei pe care vreau să o sărut. Ei bine, cu siguranță, ea acționează ca un lead care mă atinge Tipo accidental sau rochii cu mine. Tipul Mi-e teamă să-l spun la mine gelos. Dar ea a mai doresc prietena lui - / eu pot lesbiana?

• # 5152
    Ameli
    0 Mesaje

Până paprobuesh nu uznaesh 😋👍🏻 nu paprobuesh Budišov să se gândească cum ar putea fi.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Mesaje

Nu face nimic. La această vârstă, există mai multe experimente.

• # 5208
    noapte Moony
    0 Mesaje

În mod corespunzător, nu spune o figură tip-l mai întâi în sine. Gândește-te la tine, dacă sunteți ani și jumătate cu un tip ca tine poate deveni brusc o lesbiană? Poate că ești doar bi. Atunci tu nu contează cine să iubești. Nu înseamnă a atras un anumit etaj, dar omul însuși.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Mesaje

Asta nu zamarachevaysya! Ești în regulă cu băieții tochna😜 Lizbiyanki nu gulyayut😂

• # 5430
    liană
    0 Mesaje

Mi se pare, pur și simplu pentru că nu se întâmplă nimic ... Deci tipul nu te plictisesti sau se potrivește)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Mesaje

Prietenul meu a avut un prieten, și de aceea este de până la 20 de ani, sa întâlnit cu băieții și apoi să devină o lesbiană, ea este acum în vârstă de 27 de ani. Și se întâmplă, ascultă-te, nu te uita pentru sfaturi aici

Pentru a răspunde la acest subiect vă rugăm să vă conecta.