Forum Płeć (18+) Czy jestem gejem?
  • autor
    komunikaty
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 Wiadomości

Brak nowych postów Witam! Miałeś wrażenie, że neponyatki miły i dobry człowiek, ale jako dziewczyną zamichaesh przyciąga fizycznie dobrze, jeśli chodzi o seks? Jestem 19 lat, jeśli tak. Mam chłopaka, który mam pierwsze miejsce pod względem płci i jestem z niego w ciągu 1,5 lat. Ale kiedy jej przyjaciel spacer w parku lub oglądając film w domu, że chcę, żeby ją pocałować. Cóż, z pewnością działać jako potencjalnych klientów, że mnie dotyka tipo przypadkowo lub sukienki ze mną. Facet boję się powiedzieć, że na mnie zazdrosny. Ale ona bardziej chce swoją dziewczynę - / mogę lesbijką?

• # 5152
    ameli
    0 Wiadomości

Aż paprobuesh nie uznaesh 😋👍🏻 nie paprobuesh Budišova myśleć, jak mogłoby być.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Wiadomości

Nic nie szkodzi. W tym wieku, istnieje wiele eksperymentów.

• # 5208
    noc Lunatyk
    0 Wiadomości

Właściwie nie mów A Rysunek facet ją najpierw w sobie. Myśl o sobie, jeśli jesteś pół roku z facetem jak można nagle stać się lesbijką? Może jesteś po prostu bi. Wtedy bez względu na to, kogo kochasz. Nie znaczy przyciąga pewną podłogę, ale człowiek sam.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Wiadomości

Że nie zamarachevaysya! Jesteś w porządku z chłopakami tochna😜 Lizbiyanki nie gulyayut😂

• # 5430
    liana
    0 Wiadomości

Wydaje mi się po prostu dlatego, że nic się nie dzieje ... Więc ten facet nie pasuje lub znudzony)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Wiadomości

Mój przyjaciel miał przyjaciela, i tak jest do 20 lat, spotkał się z chłopakami, a następnie stała się lesbijką, jest ona teraz 27 lat. I zdarza się, wsłuchać się w siebie, nie patrz na napiwki tutaj

Aby odpowiedzieć na tego wątku zaloguj się.