Forums Sex (18+) Vai es esmu gejs?
  • autors
    ziņas
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 Ieraksti

Nav jaunu ziņojumu Sveiki! Jums bija sajūta, ka neponyatki laipns un labs cilvēks, bet kā draudzeni zamichaesh piesaistīja fiziski labi, runājot par seksu? Es esmu 19 gadus, ja tas. Man ir draugs, kurš man ir pirmajā vietā attiecībā uz dzimumu, un es esmu ar viņu uz 1,5 gadiem. Bet, kad viņas draugs staigāt pa parku, vai, skatoties filmu viņas mājā, kas es gribu skūpstīt viņu. Nu, viņa, protams, darbojas kā sasaišu pieskaras man Tipo nejauši vai kleitas ar mani. Puisis Es baidos teikt to uz mani greizsirdīgs. Bet viņa vēl vēlas savu draudzeni - / es varu lesbiete?

• # 5152
    Ameli
    0 Ieraksti

Līdz paprobuesh nav uznaesh 😋👍🏻 nav paprobuesh Budišov domāt, kā tas varētu būt.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Ieraksti

Nekas. Šajā vecumā, ir daudz eksperimenti.

• # 5208
    Nakts Mēnessveidīgs
    0 Ieraksti

Pareizi nav pateikt puisis to noskaidrot vispirms sevi. Padomā par sevi, ja jums ir divarpus gadi ar puisi, piemēram, jūs varat pēkšņi kļūt lesbiete? Varbūt jūs vienkārši bi. Tad jūs vienalga kuru mīlēt. Tu domā ne piesaistīja noteiktu grīdas, bet cilvēks pats.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Ieraksti

Tas nav zamarachevaysya! inherit;">Jūs esat labi ar zēniem tochna😜 Lizbiyanki nav gulyayut😂

• # 5430
    liāna
    0 Ieraksti

Man šķiet, vienkārši tāpēc, ka nekas nenotiek ... Tātad puisis neder vai garlaicīgi)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Ieraksti

Mans draugs bija draugs, un tāpēc tas ir līdz 20 gadiem, tikās ar puišiem, un tad kļūt par lesbiešu, tagad viņa ir 27 gadus vecs. Un tas notiek, klausīties sev, nav meklēt padomus šeit

Lai atbildētu uz šo pavedienu, lūdzu pieteikties.