Cześć, dziewczyny! Często siedzieć na miejscu FEMME DZIŚ i wpadł na ten pomysł, aby podzielić się z wami moją źródło dodatkowego dochodu. Nawet jeśli jesteś gospodynią domową, a jej mąż całkowicie zapewnia myślisz jest miło mieć „skarbonkę» 😉 Wiele słyszałem, być może, z zarobków w Internecie. Mam osobiste doświadczenia przekonany o ich ryzykownych. Szczerze mówiąc nie było „rozpad”. Ogólnie rzecz biorąc, brak doświadczenia i chęć zapalić szybki pieniądze odegrał okrutny żart, a ja zainwestował wszystkie swoje oszczędności w jednej rzeczy. Teraz rozumiem, że aby utrzymać wszystkich jajek w jednym koszyku jest niemożliwe. Do tej pory mam 4 stabilne źródło dochodów w Internecie. Jeden z nich powie więcej. Oto link do rejestracji  linkuMinimalne wynagrodzenie za dzień, $ 1, średni - 20, i nie ma limitu. Po podłączeniu do zarobków, trudności nie będzie działać na będzie specjalny program. A raz w miesiącu można wypłacić pieniądze w grę.

Aktualizacja: Firma Kairos rozpocząć płatności zwłoki, a ja nie polecam do rozważenia go na inwestycje

Opis firmy  Kairosplanet

Więc Kairosplanet - Internetowa brytyjska firma, która jest deweloperem w zakresie informatycznego na technologii. Początek projektu był w grudniu 2014 r. Osobiście dołączył do projektu w maju 2015 roku i otrzymują miesięczny dochód w wysokości 120 dolarów. Nawiasem mówiąc, jeden z przyjemnych chwil, które otrzymały płatności w dolarach! Upewniając się, że projekt jest stabilny, przejrzysty i opłacalne, bezpiecznie polecić go do przyjaciół i znajomych. Muszę powiedzieć, że jak wiesz „wolne ser jest tylko pułapka na myszy”, tak aby dołączyć do projektu możliwe za darmo, ale w celu osiągnięcia zysku będzie dostępna tylko po zakupie pakietu. Chodzi o to, że wynajmujesz kairosplanet miejsca na dysku, a oni działać jako pośrednik i zapewnienie miejsca na dysku większych firm. Aby to zrobić, można kupić pakiet za rozsądną kwotę, a następnie zainstalować na komputerze program, który będzie pracować 10 godzin dziennie codziennie, a do tego przypisuje pewną kwotę. Poniżej znajduje się tabela z dochodów, w zależności od zakupionego pakietu.

Zobacz także:   Czy mogę wymienić podarty pieniądze?

1

Konieczne jest również, aby obliczyć ilość miejsca dostępnego na dysku komputera. Im więcej dajesz się przestrzeń, tym bardziej dochód będzie.

Zarejestruj swoje konto osobiste

Zwracamy się do rejestracji konta. Po kliknięciu na link  rejestracji musi wypełnić pole. Aby to zrobić, kliknij na nazwę w prawym górnym rogu. Otworzy się okno, które wskazują wszystkie dane w łacińskich liter, wypełnianie poszczególnych kartach. Nie zapomnij kliknąć na przycisk, aby po zapisaniu zmian .

2

Tab DOKUMENTY trzeba przesłać zeskanowane kopie dokumentów: strona paszport i paszport zagraniczny, jeśli nie, to w języku angielskim danych regularne paszport, poświadczony pieczęcią tłumacza.

3

Trzecia zakładka dane bankowe należy wskazać liczbę elektroniczny portfel ePłatności

4

Rejestracja w systemie płatności elektronicznych  ePayments

Teraz stworzyć torebkę, która przyjdzie dochodów. Łącze www.epayments.com kliknij ZNAK i przejść przez intuicyjnych etapach rejestracji z wypełnieniem wszystkich swoich danych. Aw lewym górnym rogu będzie numer konta (e-wallet)

5

Praca z Kairos Technologies

Następny na jego stronie w kairosplanet pobrać program klikając na zielonym polu

6

Po pobraniu, zainstalowaniu programu na komputerze i nie zapomnij podać go codziennie przez 10 godzin. Od tego zależeć będzie od dochodu! Następnie trzeba zaktualizować swoje konto w biurze i kupić pakiet. I, na przykład, numer pakietu 2 jako kartirnke.

7

Następnie są screeny z moich studiów programu kairosplanet : opłaty za dnia, wypłata pieniędzy, data mój bilans.

Rozumiem, że to nie będzie łatwe do zrozumienia siebie, poprosiła o pomoc od znajomego) Więc zostawić swoje dane kontaktowe do komunikowania się ...

-mail E:  [email protected]

Wideo wypłacić pieniądze z Kairos w Epeyments

Wideo wycofania środków z torebce  ePayments

Webinar Kairos

Przydatne wideo na temat pracy z Kairos


Jeden komentarz.

komentarza

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Ta strona wykorzystuje filtr antyspamowy Akismet. Dowiedz się, jak radzić sobie swoje komentarze danych .