Forumai Lytis (18 +) Ar aš gėjus?
  • autorius
    ^ ^ Bobblehead
    0 Pranešimai

Naujų pranešimų nėra Sveiki! Jūs turėjo jausmas, kad neponyatki natūra ir geras žmogus, bet kaip draugė zamichaesh traukia fiziškai gerai, kalbant apie seksą? Aš esu 19 metų, jei tai. Turiu vaikiną, kuris turiu pirmiausia kalbant apie seksą ir aš su juo 1,5 metų. Bet kai jos draugas vaikščioti po parką ar žiūrėti savo namuose filmą, kad aš noriu pabučiuoti ją. Na, ji tikrai veikia kaip veda, kad paliečia mane tipo netyčia ar suknelės su manimi. Vaikinas Bijau pasakyti, kad tai ne man pavydi. Bet ji daugiau nori savo draugei - / galiu lesbiečių?

• # 5152
    Ameli
    0 Pranešimai

Iki paprobuesh ne uznaesh 😋👍🏻 ne paprobuesh Budišov galvoti, kaip tai galėtų būti.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Pranešimai

Nieko tokio. Šiame amžiuje, yra daug eksperimentų.

• # 5208
    Naktinis Moony
    0 Pranešimai

Tinkamai nepasako vaikinas figure it out pirmasis savaime. Pagalvokite apie save, jei esate su puse metų su vaikinu, kaip jūs galite staiga tapo lesbiete? Gal jūs tiesiog bi. Tada nesvarbu, kam patinka. Nori pasakyti, nepritraukė tam tikrą grindis, bet pats žmogus.

• # 5284
    antelucem
    0 Pranešimai

Kad nė zamarachevaysya! Jūs esate gerai su berniukų tochna😜 Lizbiyanki ne gulyayut😂

• # 5430
    Liana
    0 Pranešimai

Man atrodo tik todėl, kad niekas nevyksta ... Taigi vaikinas netinka jums ar nuobodu)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Pranešimai

Mano draugas turėjo draugą, ir todėl jis yra iki 20 metų, susitiko su vaikinais ir tada tampa lesbiete, dabar ji yra 27 metai. Ir tai atsitinka, klausytis sau, nereikia ieškoti patarimų čia

Jei norite atsakyti į šią temą, prašome prisijungti.