Fórumok Sex (18+) Akár meleg vagyok?
  • szerző
    üzenetek
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 hozzászólás

Nincsenek új hozzászólások Hello! Akkor az volt az érzése, hogy neponyatki kedves és jó ember, de a barátnője zamichaesh vonzotta fizikailag is, tekintve a szexet? Én 19 éves, ha erre. Van egy barátom, aki már az első szempontjából szex és vele vagyok 1,5 éve. De amikor barátja séta a parkban, vagy filmet néz a házban, hogy szeretnék, hogy megcsókolja. Nos, ő biztosan jár vezet, hogy megérint Tipo véletlenül vagy ruha velem. A fickó félek kimondani rám féltékeny. De ő inkább akar barátnője - / tudok leszbikus?

• # 5152
    Ameli
    0 hozzászólás

Amíg paprobuesh nem uznaesh 😋👍🏻 nem paprobuesh Budišov arra gondolni, hogy lehetne.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 hozzászólás

Semmi baj. Ebben a korban, sok kísérletet.

• # 5208
    Éjszakai Moony
    0 hozzászólás

Megfelelően ne mondja egy srác rájönni először is. Gondolj magadra, ha egy fél évig egy férfival, mint akkor hirtelen egy leszbikus? Talán csak bi. Akkor nem számít, hogy kit szeretsz. Úgy érted nem vonzódik egy bizonyos emeleten, de maga az ember.

• # 5284
    AnteLucem
    0 hozzászólás

Ez nem zamarachevaysya! Minden rendben a fiúkkal tochna😜 Lizbiyanki nem gulyayut😂

• # 5430
    kúszónövény
    0 hozzászólás

Számomra úgy tűnik, egyszerűen azért, mert nem történik semmi ... Szóval a srác nem tetszik, vagy unatkozik)

• # 6158
    Karapuzka
    0 hozzászólás

A barátom volt egy barátja, és így akár 20 év, találkozott a fiúk, majd leszbikus lesz, ő most 27 éves. És ez történik, hallgatni magad, nem keres tippeket itt

Ahhoz, hogy válaszoljon erre a menet kérjük jelentkezzen be.