Forum Spol (18+) Da li sam homoseksualac?
  • autor
    ^ ^ Bobblehead
    0 postova

Nema novih postova Pozdrav! Imali ste osjećaj da neponyatki ljubazan i dobar čovjek, ali kao djevojka zamichaesh privlači fizički dobro, u smislu seksa? Ja sam 19 godina, ako je to. Imam dečka koji imam prvo u smislu spola, a ja sam s njim za 1,5 godina. No, kada je njezina prijateljica hodati u parku ili gledate film u svojoj kući koju želim poljubiti. Pa, svakako djeluju kao vodi koja dodiruje mi tipo slučajno ili haljine s mene. Tip bojim to reći na mene ljubomoran. No, ona je više žele svoju djevojku - / Ja mogu lezbijka?

• # 5152
    Ameli
    0 postova

Do paprobuesh ne uznaesh 😋👍🏻 ne paprobuesh Budišov misliti kako bi to moglo biti.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 postova

Ništa za to. U ovoj dobi, postoje mnogi eksperimenti.

• # 5208
    noć sanjarski
    0 postova

Pravilno ne govore dečko to shvatiti najprije u sebi. Mislite o sebi, ako ste pol godine s muškarcem kao što se iznenada može postati lezbijka? Možda ste baš bi. Tada ćete, bez obzira na koga volimo. Mislite nije privukao određeni kat, ali čovjek sam.

• # 5284
    AnteLucem
    0 postova

To ne zamarachevaysya! Vi ste u redu s dječacima tochna😜 Lizbiyanki ne gulyayut😂

• # 5430
    lijana
    0 postova

Čini mi se jednostavno, jer se ništa ne događa ... Dakle, čovjek ne ti ili dosadno odgovarati)

• # 6158
    Karapuzka
    0 postova

Moj prijatelj je imao prijatelja, pa je do 20 godina, susreo se s dečkima, a zatim postati lezbijka, ona je sada 27 godina. I to se događa, slušati sebe, ne tražiti savjete ovdje

Da biste odgovorili na ovu temu molimo prijavite se.