Foorumid Sugu (18+) Kas ma olen gei?
  • autor
    sõnumeid
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 postitused

Pole uusi teateid Hello! Sul oli tunne, et neponyatki lahke ja hea mees, kuid kui sõbranna zamichaesh meelitas füüsiliselt hästi, soo? Ma olen 19 aastat, kui see. Mul on poiss, kes Mul on esimese soo ja ma olen temaga 1,5 aastat. Aga kui tema sõber jalutuskäik pargis või filmi tema maja, et ma tahan teda suudelda. Noh, ta kindlasti suunaandva, mis puudutab mind tipo kogemata või kleidid koos minuga. Mees ma kardan seda öelda mulle armukade. Aga ta oli rohkem taha tema sõbranna - / ma saan Lesbi?

• # 5152
    Ameli
    0 postitused

Kuni paprobuesh ei uznaesh 😋👍🏻 ei paprobuesh Budišov mõelda, kuidas see võiks olla.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 postitused

Pole viga. Selles eas on palju katseid.

• # 5208
    öö Moony
    0 postitused

Korralikult ei ütle mees aru saada esimene iseenesest. Mõtle ise, kui teil on pool aastat koos mehega, nagu võite äkki lesbi? Võibolla sa oled lihtsalt bi. Siis ükskõik kellele armastada. Sa mõtled ei äratanud teatud sõna, kuid mees ise.

• # 5284
    AnteLucem
    0 postitused

See ei zamarachevaysya! Sa oled okei poisid tochna😜 Lizbiyanki ei gulyayut😂

• # 5430
    ronitaim
    0 postitused

Mulle tundub lihtsalt, sest ei juhtu midagi ... Nii mees teile ei sobi või igav)

• # 6158
    Karapuzka
    0 postitused

Mu sõber oli sõber, ja nii see on kuni 20 aastat, kohtus poisid ja seejärel saada lesbi, ta on nüüd 27 aastat vana. Ja see juhtub, kuula ise, ei otsita vihjeid siin

Et vastata sellele niidi palun logi sisse.