Φόρουμ Sex (18+) Είτε είμαι ομοφυλόφιλος;
  • συγγραφέας
    ^ ^ Bobblehead
    0 Δημοσιεύσεις

Δεν υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις Γεια σας! Είχες την αίσθηση ότι neponyatki είδος και καλός άνθρωπος, αλλά ως φίλη zamichaesh προσέλκυσε σωματικά καλά, από την άποψη του φύλου; Είμαι 19 χρονών, αν αυτό. Έχω ένα φίλο που έχω πρώτα την άποψη του φύλου και είμαι μαζί του για 1,5 χρόνια. Αλλά όταν ο φίλος της με τα πόδια στο πάρκο ή βλέποντας μια ταινία στο σπίτι της που θέλω να τη φιλήσει. Λοιπόν, αυτή σίγουρα δρουν ως ηλεκτρόδια που αγγίζει με tipo λάθος ή φορέματα μαζί μου. Ο τύπος φοβάμαι να το πω σε μένα ζηλέψει. Αλλά είχε περισσότερο θέλουν φίλη του - / μπορώ να λεσβία;

• # 5152
    Ameli
    0 Δημοσιεύσεις

Μέχρι paprobuesh δεν uznaesh 😋👍🏻 δεν paprobuesh Budišov να σκεφτεί πώς θα μπορούσε να είναι.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Δημοσιεύσεις

Δεν πειράζει. Σε αυτή την ηλικία, υπάρχουν πολλά πειράματα.

• # 5208
    Νύχτα Moony
    0 Δημοσιεύσεις

Σωστά δεν λένε μια εικόνα τύπος έξω για πρώτη φορά το ίδιο. Σκεφτείτε τον εαυτό σας αν είστε δυόμισι χρόνια με έναν άντρα σαν ξαφνικά να γίνει λεσβία; Ίσως είστε ακριβώς δύο φορές. Στη συνέχεια, μπορείτε δεν έχει σημασία ποιον να αγαπούν. Δεν σημαίνει προσέλκυσε ένα συγκεκριμένο πάτωμα, αλλά ο ίδιος ο άνθρωπος.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Δημοσιεύσεις

Αυτό δεν zamarachevaysya! Είστε εντάξει με τα αγόρια tochna😜 Lizbiyanki δεν gulyayut😂

• # 5430
    είδος αναρριχητικού φυτού
    0 Δημοσιεύσεις

Μου φαίνεται μόνο και μόνο επειδή δεν συμβαίνει τίποτα ... Οπότε ο τύπος δεν σας ή βαριούνται ταιριάζει)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Δημοσιεύσεις

Ο φίλος μου είχε ένα φίλο, και γι 'αυτό είναι έως και 20 χρόνια, συναντήθηκαν με τα παιδιά και στη συνέχεια να γίνει λεσβία, είναι τώρα 27 ετών. Και αυτό συμβαίνει, να ακούσετε τον εαυτό σας, μην ψάχνεις για συμβουλές εδώ

Για να απαντήσετε σε αυτό το νήμα παρακαλώ συνδεθείτε.