Diskuze Pohlaví (18+) Jestli jsem gay?
  • autor
    zprávy
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 příspěvky

Žádné nové příspěvky Hello! Měl jste pocit, že neponyatki laskavý a dobrý člověk, ale jako přítelkyně zamichaesh přitahoval fyzicky dobře, pokud jde o sex? Jsem 19 let, v případě, že. Mám přítele, který mám jako první, pokud jde o sex, a já jsem s ním po dobu 1,5 let. Ale když její přítel chodí v parku nebo sledování filmu na svém domě, který chci, aby ji políbil. No, ona jistě působí jako vede, co se týká mě Tipo náhodně nebo šaty se mnou. Ten chlap Bojím se to říct na mě žárlí. Ale ona víc chtít svou přítelkyni - / mohu lesbička?

• # 5152
    Ameli
    0 příspěvky

Dokud není paprobuesh uznaesh 😋👍🏻 není paprobuesh Budišov přemýšlet, jak by to mohlo být.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 příspěvky

To nic. V tomto věku, existuje mnoho pokusů.

• # 5208
    noční Moony
    0 příspěvky

Správně neříkejte chlap, to přijít jako první v sobě. Myslet na sebe, pokud jste půl roku s chlapem, jako jste najednou stala lesbička? Možná jste jen bi. Pak jste bez ohledu na to, koho milovat. Myslíš nepřitahuje určitou podlahu, ale člověk sám.

• # 5284
    AnteLucem
    0 příspěvky

Že žádný zamarachevaysya! Jsi v pořádku s chlapci tochna😜 Lizbiyanki není gulyayut😂

• # 5430
    liána
    0 příspěvky

Zdá se mi, jednoduše proto, že se nic neděje ... Takže ten chlap se vás ani nudit nebude vyhovovat)

• # 6158
    Karapuzka
    0 příspěvky

Můj přítel měl kamaráda, a tak to je až 20 let, se setkal s klukama a pak se stala lesbička, ona je nyní 27 let. A to se stane, poslouchat sebe, nedívej se na tipy zde

Chcete-li odpovědět na tuto nit se přihlašte.