Форуми Секс (18+) Независимо дали съм гей?
  • автор
    съобщения
  • # 5149
    ^ ^ Bobblehead
    0 Публикации

Няма нови мнения Здравейте! Имаше чувството, че neponyatki мил и добър човек, а като приятелка zamichaesh привлече физически добре, по отношение на секса? Аз съм на 19 години, ако това. Имам приятел, който имам първо от гледна точка на пола, и аз съм с него в продължение на 1,5 години. Но когато приятелката си разходка в парка или да гледате филм в дома й, че искам да я целуне. Е, тя със сигурност да действа като референции, които ме трогва Tipo случайно или рокли с мен. Човекът Страх ме е да го кажа ме ревнува. Но тя бе повече искате приятелката му - / мога да лесбийка?

• # 5152
    Амели
    0 Публикации

До paprobuesh не uznaesh 😋👍🏻 не paprobuesh Budišov да се мисли как може да бъде.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Публикации

Няма нищо. На тази възраст, има много експерименти.

• # 5208
    Нощен Лун
    0 Публикации

Правилно не казваш на едно момче фигура то първо в себе си. Мислете за себе си, ако сте половина години с един човек като теб може да стане изведнъж лесбийка? Може би ти си просто два пъти. След това, без значение на кого да обичам. Вие не можете да кажеш на известна етаж, но самият човек.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Публикации

Това не zamarachevaysya! Ти си добре с момчетата tochna😜 Lizbiyanki не gulyayut😂

• # 5430
    лиана
    0 Публикации

Струва ми се, просто защото нищо не се случва ... Така човекът не ви или отегчени допадна)

• # 6158
    Karapuzka
    0 Публикации

Приятелят ми имаше един приятел и така че е до 20 години, се срещна с момчетата, и след това да се превърне в лесбийка, сега тя е на 27 години. И това се случва, да слушате себе си, за съвети не гледайте тук

За да отговорите на тази тема моля влезете.