форумы Сэкс (18+) Ня лесбіянка ці я?
  • аўтар
    паведамлення
  • # 5149
    ^ Пупс ^
    0 Допісы

Приветик форумчанки! У вас было такое пачуццё невядома нічога што нібыта і добра з хлопцам але замичаешь што і сяброўка прыцягвае фізічна ну в плане сэксу? Мне 19 гадоў калі што. У мяне ёсць хлопец які ў мяне першы ў плане сэксу і я з ім ужо 1,5 гады. Але калі з сяброўкай гуляем у парку або глядзім фільмы ў яе дома то мне хочацца яе пацалаваць. Ну і яна вядома сябе так паводзіць што кранае мяне нібыта выпадкова ці пераапранаецца пры мне. Хлопцу баюся гаварыць ён у мяне раўнівы. А сама ўсё больш хачу сваю сяброўку: - / можа я лесбі?

• # 5152
    Ameli
    0 Допісы

Пакуль не папробуеш ня узнаеш 😋👍🏻 а не папробуеш будиш думаць як магло быць.

• # 5207
    Г_Р_О_З_Н_А_Я
    0 Допісы

Не бяры ў галаву. У такім узросце ў шматлікіх бываюць эксперыменты.

• # 5208
    Night Moony
    0 Допісы

Правільна робіш што ня кажаш хлопцу, разбярыся спачатку ў сабе. Падумай сама, калі ты паўтара года з хлопцам як ты можаш раптам стаць лесбіянкай? Можа ты проста бі. Тады табе ўсё роўна каго кахаць. Цябе значыць прываблівае не пэўны пол, а сам чалавек.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Допісы

Тая ні замарачевайся! ты нармальная точна😜 Лизбиянки з хлопчыкамі ня гуляют😂

• # 5430
    ліяна
    0 Допісы

Мне здаецца проста так нічога не бывае ... Значыць хлопец не задавальняе або сумна тебе)

• # 6158
    Карапузка
    0 Допісы

У маёй сяброўкі была знаёмая, дык вось яна да 20 гадоў сустракалася з хлопцамі а потым стала лесбіянкай, ёй зараз 27 гадоў. І такое бывае, слухае сваё сэрца, не шукай парады тут

Для адказу ў гэтай тэме неабходна аўтарызавацца.