Forums diyeti xeyirli olsun pəhriz məsləhət!
  • müəllif
    *** *** cılız
    0 Posts

Krasotulki, HELP, kilo necə məsləhət! indi olduğu kimi o, bu adı mənə sevir, çünki mənim arzu şok Girlfriends, oğlan danışmaq deyil, amma bəzi almaq istəyirəm. Bəlkə bu çəki itkisi üçün rampant moda ilə bağlıdır və mən həyata durmaq istəyirəm. ailə Mom çox nazik idi, bütün gözəl, belə ki, həmişə o sağlam körpə dünyaya vermək istəyirsə bərpa izah ginekoloq edir. Belə ki, mənim boy 157, çəki 41 kq. Heç bir şey, bütün mən bunu istədiyiniz kimi həyat və şirin və hər şey inkar etmir. Prinsipcə yalnız bir az, xüsusilə uşaqlıq heç bir iştaha yemək. Mən ət sevgi və tərəvəz və meyvə çox nadir hallarda onlara yemək kimi deyil.

• # 4839
    BiNgO_DiNgO
    0 Posts

Bir insan kimi, mən qalın totik neçə nəfər istəyirəm ki, demək olar. Belə ki, mənim əziz, narahat olmayın və daha yaxşı almaq üçün cəhd etməyin.

• # 4847
    Natali
    0 Posts

qadın forumda kişilərin həmişə şən olması BiNgO_DiNgO))

• # 4848
    Natali
    0 Posts

Salam, *** *** cılız! Həqiqətən, bir qəribə istək. Sonra bir şey bilikli var diyetisyen olacaq) hehe, çox yemək deyil, əgər nə düşünürəm. xüsusi problem. bütün yemək əgər daha yaxşı almaq deyil, niyə sizin hekayə nəzərə alaraq, mən başa düşmürəm. Və bəlkə həkim baxmaq lazımdır, mən cəhd etmədi?

• # 4863
    Liby
    0 Posts

Bu asan proses uzun və demək olar. Bir dostum idman zalı getmək üçün bir dəfə qərar və o 7 yemək təcrübəsi 20 il ilə məşqçi tövsiyə !!! gündə bir dəfə. Necə bir az bütün vaxt yemək bilər. O, çox iştaha əvvəl deyil, qəddar iştah idman zalı gediş başladıqdan sonra Belə ki, bəlkə bu pəhriz seçimi hesab dəyər 🙂 oyandı: idman zalı + tez-tez yemək səfər.

• # 5019
    Mama luba
    0 Posts

Qızlar qızlar!)))) Yaxşı, niyə özünüzü və onların təmiri məcbur. yemək yoxdur - Mən yemək istəmirəm. Sizin üçün xüsusilə boy çəki nisbəti.

• # 6279
    Anita
    0 Posts

yardım Makaroshki Muffins tortlar 😉

Bu mövzuya cavab daxil edin.