Forums Sex (18+) Mən gay Ben olsun?
  • müəllif
    ^ ^ Bobblehead
    0 Posts

Yeni ismarıc yoxdur Hello! Siz cinsi baxımından, mehriban və yaxşı bir insan ancaq bir girlfriend kimi neponyatki fiziki də cəlb zamichaesh hissi var idi? ki, mən 19 il am. Mən cinsi baxımından ilk bir boyfriend var və mən 1,5 il onunla deyiləm. Lakin onun dost parkda gəzmək və ya onu öpmək istəyirəm öz evində bir film seyr edərkən. Bəli, o, şübhəsiz ki, mənimlə mənə təsadüfən Tipo üz potensial və ya paltar kimi fəaliyyət göstərir. oğlan mən qısqanc mənə demək qorxuram. / I Lesbian bilər - lakin o, daha çox onun girlfriend istəyirəm idi?

• # 5152
    Ameli
    0 Posts

paprobuesh uznaesh qədər 😋👍🏻 ola bilər necə düşünmək Budisov paprobuesh deyil.

• # 5207
    G_R_O_Z_N_A_YA
    0 Posts

ağla etməyin. Bu yaşda, bir çox təcrübələr var.

• # 5208
    Night Ayla
    0 Posts

Düzgün özlüyündə ilk oğlan rəqəmi onu demək deyil. Siz birdən-birə bir lesbian ola bilər kimi bir oğlan ilə bir il yarım, əgər özünüz düşünün? Bəlkə yalnız bi istəyirik. Sonra olursa olsun kimə sevgi. Siz müəyyən bir söz cəlb, lakin insan özü deyil deməkdir.

• # 5284
    AnteLucem
    0 Posts

heç bir zamarachevaysya ki! oğlanlar tochna😜 Lizbiyanki gulyayut😂 deyil Siz tamam istəyirik

• # 5430
    Liana
    0 Posts

) Heç bir şey olmaz, çünki Mənə elə gəlir ... Belə ki, oğlan sizə və ya cansıxıcı yaraşmır

• # 6158
    Karapuzka
    0 Posts

o, indi 27 yaşı var, Mənim dostum bir dost idi, və belə ki, 20 il deyil, uşaqlar ilə görüşüb və sonra bir lesbian olmaq. Və burada göstərişlər baxmaq deyil, özünüz qulaq asmaq olur

Bu mövzuya cavab daxil edin.