Forums münasibətləri Valideynlərim mənim ər mühafizə və mənə
  • müəllif
    Inna Krutova
    0 Posts

salam Mən altıncı il üçün kabus nə yaşayır. Mən beş il və valideynlərimin evində yaşayan bütün bu dəfə evləndi ki. Mən ər ailə yalnız uşaqlar kimi. Amma burada xüsusilə atam həmişə övlad istəyirdi, mənim valideynləri var. Və olursa olsun mənə qaldırılmış deyil necə ciddi ata, mənim qadınlıq və qadın whims qalib gəldi. Mən aykido və üzgüçülük və hətta qılıncoynatma getdi. Nəticədə, atasının istəklərinə zidd incəsənət məktəbə getdi. dad vəkil kimi məni gördü o bir vəkil idi və əlaqələri bir çox idi-ci ildən. Valideyinlərimlə atası ilə tanış onun gələcək həyat yoldaşı gətirdi Nəticədə, mən ecstatic idi. Mənim adaxlı bir hüquqşünas kimi yaranmışdır. Mən evləndi sonra ərim qadın məşğulluq ev rahatlıq təmin edir düşündüm, çünki mən iş dayandırılıb. Daha sonra atam və ər yaxşı dost oldu, Amma anam ilə əlaqələr oğlunun doğum sonra xüsusilə pisləşib. Ana mənim hər bir addım nəzarət başladı və mətbəx və uşaq. Mən belə də bişirmək yoxdur və onun oğlu bələmək deyil və hər halda, mən ana oğlumu qəbul etmək demək olar ki, istəyir ki, qeyd etmək başladı! Axşam o atam, mənim ər şikayət. Mənim həyat yoldaşı və mən and içdim və valideynlər onu müdafiə və bəzən yalnız birlikdə mənim hücum hər şeyi. Papa daim iqtisadiyyatı çalıştırmak üçün bilməməsi məni günahlandırır ki, düzgün oğlunu yetişdirmək. Just kimi dedi - ana qaldırmaq onun nəvəsi verdi daha yaxşı olardı, siz də gündəmə gətirdi. Can əlbəttə mən daimi paranoia lakin yorğun sinir idi. Mən necə vəziyyəti düzəltmək üçün nə bilmirəm. Valideynlərim mənim ata və mənim ər imkan deyil, çünki, isklyuchon hərəkət və mən tez-tez yaxınlığında olmaq üçün iş və rahat edir. Mən qorxuram, çünki o, 4 yaş və çox fəal körpə, çünki o uşaq öhdəsindən gələ bilməz. Mən ailə tapdıq hiss edə bilər ki, yalnız bir ayıb

• # 4861
    relaksindən
    0 Posts

Bəli, onlara dost olmaq edək! Başqa bir xoşbəxt idil istifadə olunur. qohumları birlikdə almaq deyil haqqında çox eşitmək, onlar birlikdə almaq deyil. Başqa bir məsələ bu baxımdan öz yerini tapmaq deyil ki. Bu, əlbəttə, pis. Amma bu davranış dəyişdirmək istəyirəm edirəm. Sonra bütün sağ, lakin siz onların ailələri ilə ünsiyyət düzgün davranış qurmaq üçün öz xətti davam kimi özləri üçün qərar qəbul edə bilərlər.

• # 4921
    Lelik
    0 Posts

Bəzi qəribə valideynlərin. Can Siz, həqiqətən, gyyyy qəbul)))))) Yoxsa izah -Bu. Niyə siz valideynlər öz qızı hücum edəcək. Siz incik və bütün əbədi Dostuma kimi istəyirik. Və valideynlər və yoxsul və onun boyfriend dostları əziyyət necə bilmirdim. Belə ki, ailə ilə bağlı daha asan ola bilər.

• # 4922
    ღ ღ Zaletayka
    0 Posts

Mən problem nə görmədim? Sizin ərin valideynləri dəstəyi yoxdur? From, sizin ana daha çox şəxsi münaqişə var təəssürat yazılı pulsuz vaxt mətbəx və bol iki evdar, çünki. uşaq sinə deyilsə, hər hansı bir kursları və ya siniflər davam edə bilər. yemək, yoga təlim: maraqlarına klubların İndi bütün növ. Siz hazır art məktəb yazırdı ki, bu istiqamətdə davam edə bilərsiniz. Siz yəqin ələ gündəlik həyat, əsas fasilə. Ana uşaq tərbiyə sevir, xüsusilə də əgər, siz xüsusi vaxt var. Belə ki, həyata keçirilməsi üçün çalışırıq. Onlar əziz olacaq demək kimi.

• # 5025
    Mama luba
    0 Posts

Mən, həqiqətən, ərin valideynləri dəstək nə əvvəlki natiq)) dəstək? Mənim fikrimcə ər dad ilə də birlikdə almaq, və ev bunu heç bir şey onun sökme) nə anam var

• # 5075
    ZazhigaLka
    0 Posts

bir şey haqqında. ) Özlərini yaxşı dönün və narahat olmayın

• # 5714
    -__ M @ Lutke @ __-
    0 Posts

Eeeee Shta? 😳 onlar gic özüm sizi və qorumaq deyil nə icad deyil mina

• # 6280
    Anita
    0 Posts

Never kimsə özü fikir uyğun çalışırıq. Onlar hər tərəfdən sizə və təcrübə təzyiq deyirlər. kreditlər və bir oğlu və gedək. Onlar özünüzü çəkmək üçün siz yorğun almaq. Və beləliklə düzəlişlər.

Bu mövzuya cavab daxil edin.